Moderné izby v modernom hoteli

Akcie

ODDYCHUJTE A SPOZNÁVAJTE ZÁROVEŇ

Rodinný pobyt

so vstupom do Zoologickej záhrady, Dinoparku a Botanickej záhrady
VIAC INFO

Poznávací pobyt

so vstupmi do Východoslovenskej galérie a Botanickej záhrady s možnosťou prehliadky mesta
VIAC INFO

Rodinný pobyt II

so vstupom do zábavného Fun Parku a Botanickej záhrady
VIAC INFO
Ubytovanie

CÍŤTE SA U NÁS AKO DOMA

 
 

Izba STANDARD

25 m2, izby vybavené moderným nábytkom, twin/ double lôžka, sedacia súprava, LCD TV so satelitným príjmom, Free Wi-Fi, trezor, telefón, kúpeľňa so sprchovým kútom a hygienickými potrebami, samostatná toaleta
 
 

Izba Business

21 m2, izby vybavené moderným nábytkom, twin/ double lôžka, LCD TV so satelitným príjmom, Free Wi-Fi, trezor, telefón, kúpeľňa so sprchovým kútom a hygienickými potrebami, toaleta

 
 

Izba Business s balkónom

21 m2, izby vybavené moderným nábytkom, twin/ double lôžka, LCD TV so satelitným príjmom, Free Wi-Fi, trezor, telefón, kúpeľňa so sprchovým kútom a hygienickými potrebami, toaleta, izby sú s balkónom

 
 

Izba Business de Luxe

42 m2, izby vybavené moderným nábytkom, twin/ double lôžka, rozkladacia sedacia súprava / prístelka, LCD TV so satelitným príjmom, Free Wi-Fi, trezor, minibar, set na prípravu kávy a čaju, telefón, kúpeľňa so sprchovým kútom a hygienickými potřebami, toaleta, všetky izby s balkónom

 
 

Suita s 2 spálňami

42 m2, izby vybavené moderným nábytkom, twin/ double lôžka, sedacia súprava, LCD TV so satelitným príjmom, Free Wi-Fi, trezor, telefón, set na prípravu kávy a čaju, chladnička, kúpeľňa so sprchovým kútom a hygienickými potrebami, samostatná toaleta, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, vstupné priestory a hygienické zariadenie zdieľajú 2 izby

 
 

Izba Rodinná

42 m2, izby vybavené moderným nábytkom, twin/ double lôžka, LCD TV so satelitným príjmom, Free Wi-Fi, trezor, telefón, kúpeľňa so sprchovým kútom a hygienickými potrebami, samostatná toaleta, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo, vstupné priestory a hygienické zariadenie zdieľajú 2 izby

Hotel Crystal 3* ponúka ubytovanie v 45 komfortne zariadených izbách v kategórii Štandard, Business a Business De Luxe s celkovou kapacitou 138 lôžok. Hotel ponúka aj Suity s 2 spálňami a Rodinné izby so spoločnou obývačkou a kúpeľňou, vhodné pre skupiny priateľov a rodiny. Pohodlie Vám zaručí ubytovanie v moderne zariadených izbách, vybavených bezpečnostným kartovým systémom, LCD TV so satelitnými programami, free Wi-fi, trezorom a výhľadom na historické centrum mesta.

Všetky ubytovacie priestory sú nefajčiarske a 17 izieb má balkón. Hotel ponúka služby 24 hodinovej recepcie a súkromné parkovisko monitorované kamerovým systémom.

O nás

SKRYTÝ KLENOT KOŠÍC

Novootvorený, moderný, trojhviezdičkový Hotel Crystal, strategicky umiestnený v centre mesta Košice, je správnou voľbou pre business zákazníkov aj pre hostí, ktorí chcú v Košiciach stráviť svoj voľný čas.

Ako naši hostia máte vďaka atraktívnej polohe možnosť v priebehu pár minút dostať sa do centra mesta  s najhodnotnejšími kultúrnymi a historickými pamiatkami mesta Košice, ako Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Urbanova veža, Východoslovenské múzeum, a iné. Prehliadku historického centra môžte spojiť s návštevou obchodného centra Aupark v jeho bezprostrednej blízkosti.

Určite oceníte vynikajúcu dopravnú dostupnosť – zastávka MHD vedľa hotela, vlaková a autobusová stanica je od hotela 10 minút chôdze a medzinárodné letisko je vzdialené približne 15 minút jazdy autom.

Vychutnajte si pobyt v Košiciach najlepšie, ako sa len dá. Rezervujte si ubytovanie v moderne zariadených priestranných izbách navrhnutých pre súčasné potreby moderných cestujúcich, obchodných partnerov a ostatných návštevníkov Košic.

Je našim cieľom, aby ste boli v našom hoteli maximálne spokojní.
Bude nám potešením privítať vás v Hoteli Crystal a splniť všetky vaše priania.

O nás

Výdatné raňajky

Na raňajkách nám naozaj záleží! Preto ubytovaných klientov čakajú výdatné raňajky, ktoré tým najlepším spôsobom naštartujú deň. Široký výber teplých aj studených jedál určite uspokojí aj tých najnaročnejších z vás.

Konferencie

KONFERENCIE

Hotel Crystal poskytuje príjemné a reprezentatívne konferenčné priestory pre usporiadanie firemných, meetingových akcií, školení, porád, prednášok, prezentácií či teambuildingov.

Konferenčné a školiace priestory s kapacitou do 40 osôb sú vybavené denným svetlom, profesionálnym ozvučením a najmodernejšou technikou.

Galéria
príchod
odchod